StekkerWeb.nl - Oplaadpunten - Het Stationneke - Asten - Nederland

Details

Categorie:Eten / drinken
Soort gelegenheid:Restaurant

Accu / Batterij Oplaadpunt Informatie

Totaal aantal elektrische oplaadpunten:4
Oplaadpunten voor elektrische auto 240v | Level 1
Snel oplaadpunten elektrische auto 400v. | Level 2
Snellaadpunten elektrische auto op 400v. | Level 3
Aantal oplaadpunten elektrische motor
Aantal oplaadpunten elektrische fiets4
Aantal oplaadpunten elektrische scooter
Aantal oplaadpunten voor scootmobiel
Aantal oplaadpunten elektrische step
Aantal oplaadpunten elektrische boot

Opladen kan met deze stekker(s)

Normale 230v stekker

Openingstijden

Maandag 00:00- 00:00uur
Dinsdag 00:00- 00:00uur
Woensdag 00:00- 00:00uur
Donderdag 00:00- 00:00uur
Vrijdag 00:00- 00:00uur
Zaterdag 00:00- 00:00uur
Zondag 00:00- 00:00uur

Faciliteiten | Mogelijkheden | Nabij

Scootmobiel vriendelijk
Rolstoel vriendelijk
Gelijkvloerse locatie
Vis gerechten
IJs verkoop
Snack verkoop
Pannekoeken / poffertjes
Luxe broodjes
Verse koffie & thee
Alcoholische dranken
Winkelgelegenheid
v.v.v. kantoor
Restaurant

Dit elektrische oplaadpunt van Het Stationneke bevindt zich in Nederland in de Provincie Noord-Brabant.

Ook Het Stationneke promoot elektrisch vervoer en groen rijden en maakt stroom (bij) tanken van uw accu of lithium ion batterij mogelijk in de plaats Asten.

Elektrisch rijden en oplaadpalen of oplaadpunten in Nedeland en Europa zoeken voor uw elektrische auto, fiets of boot?

Zoek ook snel en simpel een stekker oplaadpunt op StekkerWeb.nl waar u goedkoop of gratis uw accu of batterij kunt opladen. Elektrisch rijden is de toekomst! De stekker erin!

Oplaadpunt beheerder

Het Stationneke

Koningsplein 2/4
5721 GJ Asten
Nederland
Provincie: Noord-Brabant

Telefoonnummer 0031 (0)493 69 15 60

Tarief oplading

gratis bij consumptie

Betaalmogelijkheden

- Bankpas
- Chipknip
Een prachtig restaurant / snacksalon aan het koningsplein in Asten. Prima restaurant met een mooi groot terras voor het bedrijf waar u heerlijk kunt genieten van een koel drankje, een lekker ijsje en natuurlijk een goede lunch of diner.Van ouds her is de familie van Seccelen reeds lange tijd in het vak en serveert met plezier de heerlijkste gerechten tegenover de kerk van Asten.Er lopen diverse fietsroutes langs het bedrijf, u bent van harte welkom om uw elektrische fiets bij te laden en tijdens de oplading te genieten van onze brabantse gezelligheid en natuurlijk de heerlijkste lunchgerechten of versnaperingen.
  1. Het Stationneke
  2. Het Stationneke
  3. Het Stationneke
  4. Het Stationneke
  5. Het Stationneke
  6. Het Stationneke
  7. Het Stationneke
  8. Het Stationneke
  9. Het Stationneke
  10. Het Stationneke
Deze advertentie is 16606 keer bekeken.
Toevoegen aan favorieten

Bedrijf / locatie

Een prachtig restaurant / snacksalon aan het koningsplein in Asten.
Prima restaurant met een mooi groot terras voor het bedrijf waar u heerlijk kunt genieten van een koel drankje, een lekker ijsje en natuurlijk een goede lunch of diner.

Van ouds her is de familie van Seccelen reeds lange tijd in het vak en serveert met plezier de heerlijkste gerechten tegenover de kerk van Asten.

Er lopen diverse fietsroutes langs het bedrijf, u bent van harte welkom om uw elektrische fiets bij te laden en tijdens de oplading te genieten van onze brabantse gezelligheid en natuurlijk de heerlijkste lunchgerechten of versnaperingen.

Actie / aanbieding / overig

Wij beschikken over meerdere oplaadpunten voor uw elektrische fiets en willen ook graag uw oplaadpunt zijn in de provincie Noord-Brabant in het altijd gezellige Asten.